به تیم ما بپیوند. آیا شما آماده تغییر بازی هستید؟ بیشتر بدانید →

انواع نایلون، سلفون شفاف و ویژگی‌ها

اخبار و مقالات سلفون

نایلون شفاف

نایلون شفاف به صورت در انواع رولی یا شیرینگی و بسته بندی های کوچک و بزرگ برای کاربردهایی مثل بسته بندی غذا، و پوشاک، اتوشویی ها ، کاور سی دی ، بسته بندی کاورها، کادو ، محصولات دخانی و … تولید می شود. یکی از ویژگی های مواد نایلونی کدر بودن ظاهر آنها نسبت به سایر مواد همانند سلفون و … می باشد .

سلفون شفاف ۳

 

LDPE به عنوان ماده تشکیل دهنده اصلی نایلون های شفاف دارای خواصی می باشد که برای تغییر آن نمی توان از روش های مرسوم مانند افزودن مکمل و .. استفاده نمود، و برای حصول این موضوع باید دست به دامان دستگاه های تولید بروز شد.

سلفون شفاف ۴

در حقیقت نسل جدید کیسه های نایلونی می باشد، که در عین لطافت و کشسانی دارای شفافیت بسیار ایده آلی نسبت به کیسه های نایلونی مشابه می باشد .

ویژگیهای نایلون شفاف :

ویژگی اول:

در مقابل کیسه های نایلکسی لطافت بالای نایلون های شفاف می باشد .

ویژگی دوم:

برخلاف کیسه های نایلکسی که قابل تولید تا عرض های پایین (معمولا ۷۵) می باشند، نایلون های شفاف قابل تولید تا عرض ۱۱۰ سانتی بوده و این امر باعث شده تا بتوان از این کیسه ها در مصارف مختلف استفاده نمود .

سلفون شفاف ۵

ویژگی بعدی قابلیت دیگر نایلون های شفاف:

تولید این کیسه ها در ضخامت های مختلف می باشد، به نحوی که امکان تولید این کیسه ها تا ضخامت ۱۶ میکرون باعث شده تا برخی این محصول را به عنوان رومیزی استفاده کنند .

این محصول قابل عرضه تا عرض ۱۲۰ سانت و ضخامت حداکثر ۱۶ میکرون می باشد .

باتوجه به تکنولوژی روز این محصول ، می توان از نایلون های شفاف در صنایعی که نیازمند بسته بندی نرم و در عین حال شفاف می باشند استفاده نمود .

سلفون شفاف ۱

هدف از تولید اینگونه فیلم ها رفع معایبی است که هریک از انواع فیلم های سلفون به دلیل شکنندگی بالا و فیلم های نایلون به دلیل شفافیت پایین می باشد .

 

تماس با ما

متقاضیان، فروشگاهها، شرکتهای بسته بندی، شرکتهای مواد غذایی، نشریات، مجلات، بازرگانان و صادرکنندگان محترم سلفون میتوانند جهت بررسی موضوع و سفارش تولید، با شماره موبایل ۰۹۱۴۶۵۰۰۸۵۰ تماس حاصل نمایند .

امتیازدهی
تاریخ
میزان رضایتمندی مشتریان
از ۱ تا ۵
امتیاز
۵1star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلفون شفاف لب چسبدار پوشاک
سلفون شفاف لب چسبدار پوشاک